32 000 €
1000 €/m²
Property 65880 photo 1
Property 65880 photo 2
Property 65880 photo 3
Property 65880 photo 4
Property 65880 photo 5
Property 65880 photo 6
Property 65880 photo 7
Property 65880 photo 8
Property 65880 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1969
  • Oda sayısı: 1
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Access
  • Access for people with special needs
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 32 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
35 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 57530
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
30 000 € 1153 €/m²
  • Nesne kodu 41885
  • Metrekare 26 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
40 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 49723
  • Metrekare 20 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
45 000 € 473 €/m²
  • Nesne kodu 35201
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
45 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 39957
  • Metrekare 22 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
38 000 € 336 €/m²
  • Nesne kodu 57944
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
40 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 42339
  • Metrekare 55 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
38 000 € 1520 €/m²
  • Nesne kodu 57906
  • Metrekare 25 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği