38 000 €
1520 €/m²
Property 57906 photo 1
Property 57906 photo 2
Property 57906 photo 3
Property 57906 photo 4
Property 57906 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 25 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 42339
  • Metrekare 55 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
45 000 € 473 €/m²
  • Nesne kodu 35201
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
42 000 € 1555 €/m²
  • Nesne kodu 62054
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
38 000 € 336 €/m²
  • Nesne kodu 57944
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 62722
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
52 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 62046
  • Metrekare 28 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
50 000 € 1063 €/m²
  • Nesne kodu 35311
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği