35 000 €
135 €/m²
Property 57530 photo 1
Property 57530 photo 2
Property 57530 photo 3
Property 57530 photo 4
Property 57530 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 260 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 62722
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
30 000 € 1153 €/m²
  • Nesne kodu 41885
  • Metrekare 26 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
40 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 42339
  • Metrekare 55 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
50 000 € 1063 €/m²
  • Nesne kodu 35311
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
38 000 € 1520 €/m²
  • Nesne kodu 57906
  • Metrekare 25 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
40 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 49723
  • Metrekare 20 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
38 000 € 336 €/m²
  • Nesne kodu 57944
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 39957
  • Metrekare 22 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği