45 000 €
474 €/m²
Property 35201 photo 1
Property 35201 photo 2
Property 35201 photo 3
Property 35201 photo 4
Property 35201 photo 5
Property 35201 photo 6
Property 35201 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 95 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 41842
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
58 000 € 1657 €/m²
  • Nesne kodu 61480
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
42 000 € 1555 €/m²
  • Nesne kodu 62054
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
55 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 51154
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
48 000 € 234 €/m²
  • Nesne kodu 56986
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
55 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 56863
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
56 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 43715
  • Metrekare 52 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
60 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 45699
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
40 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 49723
  • Metrekare 20 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği