40 000 €
727 €/m²
Property 42339 photo 1
Property 42339 photo 2
Property 42339 photo 3
Property 42339 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 55 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 39957
  • Metrekare 22 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
52 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 62046
  • Metrekare 28 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
55 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 51154
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
38 000 € 336 €/m²
  • Nesne kodu 57944
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 62722
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
40 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 49723
  • Metrekare 20 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
50 000 € 1063 €/m²
  • Nesne kodu 35311
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
58 000 € 1657 €/m²
  • Nesne kodu 61480
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
56 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 43715
  • Metrekare 52 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği