1141 nesneleri 77 sayfa

Önerilen Satılık
200 000 € 3389 €/m²
  • Nesne kodu 51993
  • Metrekare 59 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Önerilen Satılık
95 000 € 2065 €/m²
  • Nesne kodu 40576
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Önerilen Satılık
390 000 € 2826 €/m²
  • Nesne kodu 64632
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
90 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 64769
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
72 000 € 2057 €/m²
  • Nesne kodu 64770
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Önerilen Satılık
325 000 € 3735 €/m²
  • Nesne kodu 64810
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
500 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 64811
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
345 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 64904
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
168 000 € 1826 €/m²
  • Nesne kodu 65112
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
137 000 € 2107 €/m²
  • Nesne kodu 65315
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
260 000 € 2888 €/m²
  • Nesne kodu 65434
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 65440
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Önerilen Satılık
365 000 € 3842 €/m²
  • Nesne kodu 65389
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
250 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 65670
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Selanik’te Emlak – Banliyöler

Yunanistan’da yaşamak ve yatırım yapmak için güçlü bir potansiyele sahip bir mülk mü arıyorsunuz? Selanik’in banliyöleri, rahat bir Akdeniz yaşam tarzını modern bir Avrupa şehrinin avantajlarıyla birleştirir. Taşınmayı, tatil evi satın almayı ya da kiralık mülke yatırım yapmayı planlıyor olsanız da Selanik’in geniş bölgesi çok çeşitli emlak seçenekleri sunar.

Selanik’in Banliyölerini Neden Tercih Etmelisiniz?

Selanik’in banliyöleri, yemyeşil tepelerden Thermaik Körfezi kıyılarına kadar uzanır; hareketli şehir merkezine kıyasla daha sakin mahalleler, daha fazla alan ve daha iyi hava kalitesi sunar. Burada şunları bulabilirsiniz:

  • Yeni konut projelerinde modern daireler
  • Özel bahçeli ve havuzlu müstakil evler
  • Aile dostu bölgelerde sıra evler ve maisonette’ler
  • Yunanistan’da ev inşa etmek için arsa seçenekleri

Popüler Banliyö Bölgeleri

Selanik’in en cazip banliyöleri arasında şunlar öne çıkar:

  • Panorama – deniz ve şehir manzaralı, prestijli bir yamaç bölgesi.
  • Pylea & Pylaia – alışveriş merkezlerine ve okullara yakın, sakin yerleşim alanları.
  • Thermi – modern altyapısı ve havaalanına kolay erişimiyle hızla gelişen bir banliyö.
  • Kalamaria & Nea Krini – marina, sahil yürüyüş yolu ve deniz kenarı yaşam tarzı sunan kıyı semtleri.
  • Epanomi, Nea Michaniona, Agia Triada – tatil evleri ve kiralamalar için ideal deniz kenarı banliyöleri.

Selanik Banliyölerinde Emlak Satın Almanın Avantajları