38 000 €
336 €/m²
Property 57944 photo 1
Property 57944 photo 2
Property 57944 photo 3
Property 57944 photo 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 1979
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 113 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 62722
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
48 000 € 234 €/m²
  • Nesne kodu 56986
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
50 000 € 1063 €/m²
  • Nesne kodu 35311
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 56863
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
56 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 43715
  • Metrekare 52 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
40 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 49723
  • Metrekare 20 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
45 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 39957
  • Metrekare 22 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
45 000 € 473 €/m²
  • Nesne kodu 35201
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 51154
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği