30 000 €
1000 €/m²
Property 61738 photo 1
Property 61738 photo 2
Property 61738 photo 3
Property 61738 photo 4
Property 61738 photo 5
Property 61738 photo 6
Property 61738 photo 7
Property 61738 photo 8
Property 61738 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 6
  • Yapım Yılı: 1978
  • Oda sayısı: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 30 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Seçkin Satılık
27 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64843
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
40 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 42339
  • Metrekare 55 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
30 000 € 1153 €/m²
  • Nesne kodu 41885
  • Metrekare 26 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
42 000 € 1555 €/m²
  • Nesne kodu 62054
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
38 000 € 1520 €/m²
  • Nesne kodu 57906
  • Metrekare 25 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
40 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 49723
  • Metrekare 20 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği