40 000 €
2000 €/m²
Property 49723 photo 1
Property 49723 photo 2
Property 49723 photo 3
Property 49723 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 20 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 42339
  • Metrekare 55 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
48 000 € 234 €/m²
  • Nesne kodu 56986
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
38 000 € 1520 €/m²
  • Nesne kodu 57906
  • Metrekare 25 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
56 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 43715
  • Metrekare 52 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 473 €/m²
  • Nesne kodu 35201
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
52 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 62046
  • Metrekare 28 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
42 000 € 1555 €/m²
  • Nesne kodu 62054
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
45 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 39957
  • Metrekare 22 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
35 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 57530
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği