45 000 €
2045 €/m²
Property 39957 photo 1
Property 39957 photo 2
Property 39957 photo 3
Property 39957 photo 4
Property 39957 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1968
  • Denize mesafe: 1300 m
  • Havaalanına uzaklık: 11,5 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 22 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
42 000 € 1555 €/m²
  • Nesne kodu 62054
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
38 000 € 336 €/m²
  • Nesne kodu 57944
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
48 000 € 234 €/m²
  • Nesne kodu 56986
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
55 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 56863
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
52 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 62046
  • Metrekare 28 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
55 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 51154
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 1063 €/m²
  • Nesne kodu 35311
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
38 000 € 1520 €/m²
  • Nesne kodu 57906
  • Metrekare 25 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
40 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 42339
  • Metrekare 55 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği