30 000 €
1154 €/m²
Property 41885 photo 1
Property 41885 photo 2
Property 41885 photo 3
Property 41885 photo 4
Property 41885 photo 5
Property 41885 photo 6
Property 41885 photo 7

Ayrıntılar

  • Karlılık: 6,00%
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 26 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
38 000 € 1520 €/m²
  • Nesne kodu 57906
  • Metrekare 25 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
35 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 57530
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Seçkin Satılık
27 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64843
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
38 000 € 336 €/m²
  • Nesne kodu 57944
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
40 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 49723
  • Metrekare 20 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
40 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 42339
  • Metrekare 55 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği