107 000 €
34 €/m²
Property 49741 photo 1
Property 49741 photo 2
Property 49741 photo 3
Property 49741 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1000 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 3137 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 56431
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 57918
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
130 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 65724
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
100 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 51868
  • Metrekare 1525 m²
  • Denize uzaklık 14100 m
Satılık
150 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 56977
  • Metrekare 758 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 41955
  • Metrekare 4519 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
115 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62016
  • Metrekare 5343 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64036
  • Metrekare 4290 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
96 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 52546
  • Metrekare 2562 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 54416
  • Metrekare 1658 m²
  • Denize uzaklık 580 m

Bülten aboneliği