179 000 €
60 €/m²
Property 63493 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3300 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 2950 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 57292
  • Metrekare 4110 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
150 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40821
  • Metrekare 1076 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
200 000 € 278 €/m²
  • Nesne kodu 65098
  • Metrekare 719 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
170 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 56710
  • Metrekare 6669 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
171 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 52109
  • Metrekare 12178 m²
  • Denize uzaklık 1117 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 62322
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
215 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 62926
  • Metrekare 8832 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49099
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği