1 100 000 €
10 €/m²
Property 65416 photo 1
Property 65416 photo 2
Property 65416 photo 3
Property 65416 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1600 m
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Açıklama

Satılık Arsa 100188 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 12486
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 40503
  • Metrekare 180000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 500 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62446
  • Metrekare 150000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 32927
  • Metrekare 13680 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 300 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 47791
  • Metrekare 58000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
900 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38771
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24952
  • Metrekare 11065 m²
Satılık
1 280 000 € 527 €/m²
  • Nesne kodu 40583
  • Metrekare 2425 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 100 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 50051
  • Metrekare 12400 m²
  • Denize uzaklık 7300 m

Bülten aboneliği