950 000 € 700 000 €
3 €/m²
Property 40503 photo 1
Property 40503 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 180000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
792 000 € 425 €/m²
  • Nesne kodu 30280
  • Metrekare 1860 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 280 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 48743
  • Metrekare 17497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
800 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 32800
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24953
  • Metrekare 26001 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
1 070 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59201
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 49742
  • Metrekare 13569 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 400 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37489
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 000 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 28806
  • Metrekare 23000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
940 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37512
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 12485
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği