1 300 000 €
22 €/m²
Property 47791 photo 1
Property 47791 photo 2
Property 47791 photo 3
Property 47791 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 58000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 760 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 40470
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 460 m
Satılık
1 400 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 31733
  • Metrekare 19454 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 600 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 36640
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 070 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 38960
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
1 280 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 33143
  • Metrekare 2332 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
1 800 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 63741
  • Metrekare 21096 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 700 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 44681
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 830 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 280 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 54603
  • Metrekare 11799 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 500 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 24668
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 25000 m

Bülten aboneliği