1 600 000 € 1 070 000 €
78 €/m²
Property 32927 photo 1
Property 32927 photo 2
Property 32927 photo 3
Property 32927 photo 4
Property 32927 photo 5
Property 32927 photo 6
Property 32927 photo 7
Property 32927 photo 8
Property 32927 photo 9
Property 32927 photo 10
Property 32927 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • En yakın şehire uzaklık: 22 km
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 13680 metrekare Girit’te. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 2000 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 46043
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
2 200 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44015
  • Metrekare 15503 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 52254
  • Metrekare 27671 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
1 500 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 24668
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33978
  • Metrekare 37064 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 16555
  • Metrekare 17934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 32623
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 30474
  • Metrekare 29063 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Nesne kodu 10632
  • Metrekare 1293 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği