Satılık - Arsa 12400 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Tilisos Belediyesi
1 100 000 €
88 €/m²
Property 50051 photo 1
Property 50051 photo 2
Property 50051 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5,3 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 12400 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 258 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 52254
  • Metrekare 27671 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
1 460 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 57513
  • Metrekare 10397 m²
  • Denize uzaklık 433 m
Satılık
1 000 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 49157
  • Metrekare 29981 m²
  • Denize uzaklık 1240 m
Satılık
900 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 26074
  • Metrekare 2135 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 200 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50581
  • Metrekare 32687 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 48645
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 500 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 24668
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
990 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 44357
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 32927
  • Metrekare 13680 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 400 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37489
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği