Satılık - Arsa 246 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Kefalas
55 000 € 54 000 €
219 €/m²
Property 37123 photo 1
Property 37123 photo 2
Property 37123 photo 3
Property 37123 photo 4
Property 37123 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 246 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 264 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
64 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 60940
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
78 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 65163
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63545
  • Metrekare 11138 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 42072
  • Metrekare 593 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 56754
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
80 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 63900
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
68 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 52386
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
78 000 € 155 €/m²
  • Nesne kodu 65261
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
74 800 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 64677
  • Metrekare 1170 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 31235
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 3700 m

Bülten aboneliği