12 nesneleri 1 sayfa

Satılık
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 49849
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Nesne kodu 57194
  • Metrekare 188 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Nesne kodu 65848
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 7
Satılık
64 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29556
  • Metrekare 489 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
86 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 46057
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
78 000 € 155 €/m²
  • Nesne kodu 65261
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
40 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 65265
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 2 m
Satılık
55 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 65361
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
120 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65362
  • Metrekare 1270 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
600 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 65816
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
49 000 € 1441 €/m²
  • Nesne kodu 61276
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2
Satılık
379 000 € 11484 €/m²
  • Nesne kodu 65541
  • Metrekare 33 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Girit, Timpaki’de Gayrimenkul – Ot نعمunuzu Güney Girit’in Özgün Atmosferinde Bulun

Timpaki, Girit’in güney kıyısında yer alan, Yunanistan’da sakin bir yaşam tarzıyla öne çıkan şirin bir kasabadır. Verimli ovaları ve Messara Körfezi’nin uzun plajlarıyla bilinir. Yunanistan’da kitle turizminden uzak bir yerde gayrimenkul arıyorsanız, Timpaki’deki mülkler harika bir seçenektir: tatil evi, sürekli ikamet veya yatırım için.

Timpaki’de Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Timpaki, ihtiyaç duyduğunuz tüm günlük kolaylıkları Kreteli geleneksel yaşamla bir arada sunar. Kasabada marketler, bankalar, okullar, sağlık hizmetleri ve yerel dükkânlar bulunur; hepsi kolay erişimdedir. Heraklion uluslararası havaalanı ise yaklaşık bir saatlik mesafededir; bu da Timpaki’deki mülkünüze yıl boyunca ulaşmayı kolaylaştırır.

İklim ılık ve güneşlidir; kışlar ılıman, yazlar ise uzundur. Kokkinos Pyrgos, Kalamaki, Kommos ve Matala gibi yakın plajlar yüzmek, yürüyüş yapmak ve muhteşem gün batımlarını izlemek için idealdir. Bölge ayrıca tarımıyla da ünlüdür; zeytinlikler, seralar ve bağlar manzaraya kendine özgü yeşil bir karakter kazandırır.

Timpaki’de Gayrimenkul Türleri

Timpaki’de gayrimenkul piyasası geniş bir seçenek yelpazesi sunar:

  • Kasabada daireler ve evler: Dükkânlara, okullara ve hizmetlere yakın pratik yaşam alanları; aileler ve uzun süreli konaklamalar için uygundur.
  • Denize yakın villalar: Teraslar, bahçeler ve çoğu zaman deniz veya dağ manzaralı modern ya da geleneksel evler – tatil evi veya kiralama yatırımı için idealdir.