342 000 €
249 €/m²
Property 52320 photo 1
Property 52320 photo 2
Property 52320 photo 3
Property 52320 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1372 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 603 €/m²
  • Nesne kodu 65123
  • Metrekare 497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
288 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 52613
  • Metrekare 4300 m²
  • Rooms 2
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 36737
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
390 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36021
  • Metrekare 18865 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 36802
  • Metrekare 13247 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
340 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 62863
  • Metrekare 8146 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m

Bülten aboneliği