Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2000 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Lasithi
Agios Nikolaos
Agios Nikolaos - Merkez
250 000 €
125 €/m²
Nesne kodu
50671
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2000 m²
Bölge
Girit
Location
Agios Nikolaos - Merkez (Agios Nikolaos) | Lasithi (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
2400 m
Havaalanına uzaklık:
40 km
Açıklama
Satılık Arsa 2000 metrekare Girit’te.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
267 000 €
49 €/m²
Arsa 5423 m² Girit
Girit
Nesne kodu
41185
Metrekare
5423 m²
Denize uzaklık
900 m
Satılık
320 000 €
21 €/m²
Arsa 15000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
42624
Metrekare
15000 m²
Denize uzaklık
9000 m
Satılık
246 000 €
94 €/m²
Arsa 2615 m² Girit
Girit
Nesne kodu
52108
Metrekare
2615 m²
Denize uzaklık
583 m
Önerilen
Satılık
235 000 €
52 €/m²
Arsa 4460 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65945
Metrekare
4460 m²
Denize uzaklık
850 m
Satılık
250 000 €
125 €/m²
Arsa 2000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
38076
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
300 000 €
197 €/m²
Arsa 1516 m² Girit
Girit
Nesne kodu
64069
Metrekare
1516 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
240 000 €
8 €/m²
Arsa 30000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51038
Metrekare
30000 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
330 000 €
60 €/m²
Arsa 5500 m² Girit
Girit
Nesne kodu
36445
Metrekare
5500 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
300 000 €
125 €/m²
Arsa 2400 m² Girit
Girit
Nesne kodu
49100
Metrekare
2400 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
300 000 €
603 €/m²
Arsa 497 m² Girit
Girit
Nesne kodu
65123
Metrekare
497 m²
Denize uzaklık
700 m
Eirini Xypaki
+30 6995322064
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar