350 000 € 330 000 €
48 €/m²
Property 56284 photo 1
Property 56284 photo 2
Property 56284 photo 3
Property 56284 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,6 km
  • Havaalanına uzaklık: 5,5 km

Açıklama

Satılık Arsa 6800 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 44871
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 27000 m
Satılık
309 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 56430
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 63235
  • Metrekare 4184 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
320 000 € 508 €/m²
  • Nesne kodu 61232
  • Metrekare 629 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 49171
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
320 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 63954
  • Metrekare 1613 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
300 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47178
  • Metrekare 7857 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
500 000 € 2688 €/m²
  • Nesne kodu 56281
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği