Satılık - Arsa 16000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Arkadi Erfi
350 000 €
21 €/m²
Property 36263 photo 1
Property 36263 photo 2
Property 36263 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 16000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 700 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
427 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 47454
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 36756
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
300 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 38520
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
480 000 € 1263 €/m²
  • Nesne kodu 50582
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 49171
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
320 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63110
  • Metrekare 4653 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 50674
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
290 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 36276
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 202 €/m²
  • Nesne kodu 54425
  • Metrekare 1630 m²
  • Denize uzaklık 179 m
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği