250 000 €
31 €/m²
Property 43610 photo 1
Property 43610 photo 2
Property 43610 photo 3
Property 43610 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

For sale two plots together. The first plot is located on the upper side of the road, with a total area of 5.000sqm and is available to build 200sqm house. The second plot has a total surface of 3.000sqm and does not build. Both plots offer sea, mountain and city views and are directly connected to water and electricity.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 36445
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
240 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 51072
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
210 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 42952
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
300 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 38520
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
280 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 37597
  • Metrekare 2890 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
205 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 59117
  • Metrekare 2035 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
360 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 41187
  • Metrekare 14565 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65420
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği