350 000 €
116 €/m²
Property 56280 photo 1
Property 56280 photo 2
Property 56280 photo 3
Property 56280 photo 4
Property 56280 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 3000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 3000 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 38248
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
450 000 € 449 €/m²
  • Nesne kodu 62407
  • Metrekare 1002 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
320 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 59200
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
500 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 50669
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
500 000 € 2688 €/m²
  • Nesne kodu 56281
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
309 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 56430
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
320 000 € 477 €/m²
  • Nesne kodu 50183
  • Metrekare 670 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği