64 000 €
130 €/m²
Property 29556 photo 1
Property 29556 photo 2
Property 29556 photo 3
Property 29556 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 489 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 160 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 39139
  • Metrekare 2108 m²
  • Denize uzaklık 29000 m
Satılık
91 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 39531
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37931
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
53 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 34137
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65785
  • Metrekare 724 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 42243
  • Metrekare 318 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 45797
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Nesne kodu 37123
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56828
  • Metrekare 3999 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
80 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 45331
  • Metrekare 9363 m²
  • Denize uzaklık 3600 m

Bülten aboneliği