750 000 €
43 €/m²
Property 63483 photo 1
Property 63483 photo 2
Property 63483 photo 3
Property 63483 photo 4
Property 63483 photo 5
Property 63483 photo 6
Property 63483 photo 7
Property 63483 photo 8
Property 63483 photo 9
Property 63483 photo 10
Property 63483 photo 11
Property 63483 photo 12
Property 63483 photo 13
Property 63483 photo 14
Property 63483 photo 15
Property 63483 photo 16
Property 63483 photo 17
Property 63483 photo 18
Property 63483 photo 19
Property 63483 photo 20
Property 63483 photo 21
Property 63483 photo 22
Property 63483 photo 23
Property 63483 photo 24
Property 63483 photo 25
Property 63483 photo 26
Property 63483 photo 27
Property 63483 photo 28
Property 63483 photo 29
Property 63483 photo 30
Property 63483 photo 31
Property 63483 photo 32
Property 63483 photo 33
Property 63483 photo 34
Property 63483 photo 35
Property 63483 photo 36
Property 63483 photo 37
Property 63483 photo 38
Property 63483 photo 39
Property 63483 photo 40
Property 63483 photo 41
Property 63483 photo 42
Property 63483 photo 43
Property 63483 photo 44
Property 63483 photo 45
Property 63483 photo 46
Property 63483 photo 47
Property 63483 photo 48
Property 63483 photo 49
Property 63483 photo 50
Property 63483 photo 51
Property 63483 photo 52
Property 63483 photo 53
Property 63483 photo 54

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Satılık Arsa 17439 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 277 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 9104
  • Metrekare 14700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60716
  • Metrekare 2603 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
800 000 € 199 €/m²
  • Nesne kodu 22088
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
850 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 62951
  • Metrekare 4444 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 33678
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
650 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 35185
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
810 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34056
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
650 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51125
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği