Satılık - Arsa 22000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
810 000 €
36 €/m²
Property 34056 photo 1
Property 34056 photo 2
Property 34056 photo 3
Property 34056 photo 4
Property 34056 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 36 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 22000 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 500 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 4941
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
810 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34056
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 6112
  • Metrekare 28000 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
850 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 62951
  • Metrekare 4444 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
800 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 46991
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 33701
  • Metrekare 27750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 35172
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği