34 nesneleri 3 sayfa

Satılık
95 000 € 2567 €/m²
  • Nesne kodu 44335
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
89 783 € 1575 €/m²
  • Nesne kodu 44426
  • Metrekare 57 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
80 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 58148
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
65 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 63956
  • Metrekare 119 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 64964
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
29 000 € 1208 €/m²
  • Nesne kodu 64973
  • Metrekare 24 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
149 000 € 1201 €/m²
  • Nesne kodu 65014
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
800 000 € 3404 €/m²
  • Nesne kodu 61526
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
620 000 € 2137 €/m²
  • Nesne kodu 64457
  • Metrekare 290 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
95 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 3941
  • Metrekare 4710 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 22562
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Korfu Melitieoi’de Emlak – Akdeniz Kaçamağınız

Yunanistan’ın güneyinde, sakin bir kıyı bölgesi olan Korfu, Yunanistan’ın Melitieoi beldesinde emlak keşfedin. Zeytinlikler, geleneksel köyler ve kristal berraklığında plajlarla çevrili Melitieoi; tatil evi, emeklilik mülkü veya Yunan ada emlak yatırımı için ideal bir ortam sunar.

Neden Melitieoi’de Emlak Satın Almalısınız?

Melitieoi, modern olanaklara kolay erişimle birlikte otantik Yunan karakterini bir araya getirir. Bölge; Agios Matthaios, Mesongi, Moraitika ve Paramonas gibi resim gibi yerleşimler ve sahil noktalarını içerir; bu da onu Korfu’da emlak için en cazip bölgelerden biri haline getirir.

  • Dağ ve deniz manzaralı, huzurlu ve yeşil çevre
  • Kısa bir sürüş mesafesinde güzel kumsal ve çakıllı plajlar
  • Korfu Şehri ve havaalanına iyi yol bağlantıları
  • Yıl boyunca açık yerel tavernalar, mağazalar ve hizmetler
  • Yoğun yaz sezonunda güçlü kiralama potansiyeli

Melitieoi’de Emlak Türleri

Alıcılar Melitieoi’de satılık çok çeşitli emlak bulabilir; tadilat projelerinden lüks villalara kadar:

  • Köylerde geleneksel taş evler – restorasyon ve uzun vadeli yaşam için ideal.
  • Havuzlu ve panoramik deniz manzaralı modern villalar – tatil evi veya kiralık yatırım olarak uygundur.
  • Mesongi ve Moraitika’da plaja yakın dairеler ve müstakil tipler (maisonette).