İstek üzeri
Property 60716 photo 1
Property 60716 photo 2
Property 60716 photo 3
Property 60716 photo 4
Property 60716 photo 5
Property 60716 photo 6
Property 60716 photo 7
Property 60716 photo 8
Property 60716 photo 9
Property 60716 photo 10
Property 60716 photo 11
Property 60716 photo 12
Property 60716 photo 13
Property 60716 photo 14
Property 60716 photo 15
Property 60716 photo 16
Property 60716 photo 17
Property 60716 photo 18
Property 60716 photo 19
Property 60716 photo 20
Property 60716 photo 21
Property 60716 photo 22
Property 60716 photo 23
Property 60716 photo 24
Property 60716 photo 25
Property 60716 photo 26
Property 60716 photo 27
Property 60716 photo 28
Property 60716 photo 29
Property 60716 photo 30
Property 60716 photo 31
Property 60716 photo 32

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 12 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 2603 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 114 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 63969
  • Metrekare 8350 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
35 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 56295
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
105 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 63646
  • Metrekare 4154 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
135 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 61049
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
175 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 57653
  • Metrekare 2463 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
105 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 61456
  • Metrekare 2110 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
125 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 62298
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
85 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 65540
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği