Satılık - Arsa 14700 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
900 000 €
61 €/m²
Property 9104 photo 1
Property 9104 photo 2
Property 9104 photo 3
Property 9104 photo 4
Property 9104 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 14700 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 43704
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
1 100 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 9106
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
870 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 19477
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 200 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 22880
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
950 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 34020
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
950 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 21088
  • Metrekare 4451 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60716
  • Metrekare 2603 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 33701
  • Metrekare 27750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 4941
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
900 000 € 391 €/m²
  • Nesne kodu 9631
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği