Satılık - Arsa 4010 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
800 000 €
199 €/m²
Property 22088 photo 1
Property 22088 photo 2
Property 22088 photo 3
Property 22088 photo 4
Property 22088 photo 5
Property 22088 photo 6
Property 22088 photo 7
Property 22088 photo 8
Property 22088 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 4010 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60716
  • Metrekare 2603 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
650 000 € 406 €/m²
  • Nesne kodu 25355
  • Metrekare 1599 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
650 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 35185
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56994
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
800 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22872
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
950 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 21088
  • Metrekare 4451 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
700 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 37791
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 33678
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği