Satılık - Arsa 10025 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
650 000 € 550 000 €
54 €/m²
Property 29407 photo 1
Property 29407 photo 2
Property 29407 photo 3
Property 29407 photo 4
Property 29407 photo 5
Property 29407 photo 6
Property 29407 photo 7
Property 29407 photo 8
Property 29407 photo 9
Property 29407 photo 10
Property 29407 photo 11
Property 29407 photo 12
Property 29407 photo 13
Property 29407 photo 14
Property 29407 photo 15
Property 29407 photo 16
Property 29407 photo 17
Property 29407 photo 18
Property 29407 photo 19
Property 29407 photo 20
Property 29407 photo 21
Property 29407 photo 22

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 10025 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 280 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 33678
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
700 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 37791
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
550 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 65531
  • Metrekare 5565 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
550 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 32190
  • Metrekare 2250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
800 000 € 199 €/m²
  • Nesne kodu 22088
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
550 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 40569
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
800 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 50209
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
600 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45278
  • Metrekare 14530 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
550 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 34256
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği