Satılık - Arsa 4000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
750 000 € 370 000 €
92 €/m²
Property 33678 photo 1
Property 33678 photo 2
Property 33678 photo 3
Property 33678 photo 4
Property 33678 photo 5
Property 33678 photo 6
Property 33678 photo 7
Property 33678 photo 8
Property 33678 photo 9
Property 33678 photo 10
Property 33678 photo 11
Property 33678 photo 12
Property 33678 photo 13
Property 33678 photo 14
Property 33678 photo 15
Property 33678 photo 16
Property 33678 photo 17
Property 33678 photo 18
Property 33678 photo 19
Property 33678 photo 20
Property 33678 photo 21
Property 33678 photo 22
Property 33678 photo 23
Property 33678 photo 24
Property 33678 photo 25
Property 33678 photo 26
Property 33678 photo 27

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 38 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Korfu’da. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 46991
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
900 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 9104
  • Metrekare 14700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56994
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
650 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51125
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 6112
  • Metrekare 28000 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
607 000 € 124 €/m²
  • Nesne kodu 52554
  • Metrekare 4892 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
860 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 17952
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 35172
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m

Bülten aboneliği