980 000 €
54 €/m²
Property 50867 photo 1
Property 50867 photo 2
Property 50867 photo 3
Property 50867 photo 4
Property 50867 photo 5
Property 50867 photo 6
Property 50867 photo 7
Property 50867 photo 8
Property 50867 photo 9
Property 50867 photo 10
Property 50867 photo 11
Property 50867 photo 12
Property 50867 photo 13
Property 50867 photo 14
Property 50867 photo 15
Property 50867 photo 16
Property 50867 photo 17
Property 50867 photo 18
Property 50867 photo 19
Property 50867 photo 20
Property 50867 photo 21
Property 50867 photo 22
Property 50867 photo 23
Property 50867 photo 24
Property 50867 photo 25
Property 50867 photo 26
Property 50867 photo 27
Property 50867 photo 28
Property 50867 photo 29
Property 50867 photo 30
Property 50867 photo 31

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 18000 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1500 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
810 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34056
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
870 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 19477
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 4941
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Nesne kodu 5989
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 290 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 6112
  • Metrekare 28000 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
1 100 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 9106
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
850 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 62951
  • Metrekare 4444 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
800 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 46991
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
1 300 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 43704
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m

Bülten aboneliği