320 000 € 235 000 €
56 €/m²
Property 63235 photo 1
Property 63235 photo 2
Property 63235 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 280 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 4184 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 38798
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
267 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 50514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
330 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 65144
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
350 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 59194
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 357 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
397 000 € 397 €/m²
  • Nesne kodu 38909
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
300 000 € 603 €/m²
  • Nesne kodu 65123
  • Metrekare 497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m

Bülten aboneliği