330 000 €
66 €/m²
Property 65144 photo 1
Property 65144 photo 2
Property 65144 photo 3
Property 65144 photo 4
Property 65144 photo 5
Property 65144 photo 6
Property 65144 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 260 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
374 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 51460
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
365 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 36851
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
267 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 42038
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
299 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 40594
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
280 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 38534
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50494
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43298
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 416 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 36737
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği