350 000 €
1023 €/m²
Property 59194 photo 1
Property 59194 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 357 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 342 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 205 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 48644
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
320 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34223
  • Metrekare 8700 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46861
  • Metrekare 28576 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
340 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 37045
  • Metrekare 1540 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
350 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 59194
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 357 m
Satılık
320 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 59200
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 34471
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 52126
  • Metrekare 6161 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 38250
  • Metrekare 10800 m²
  • Denize uzaklık 6200 m

Bülten aboneliği