Satılık - Arsa 11500 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Arkadi Pikris
330 000 €
28 €/m²
Property 40256 photo 1
Property 40256 photo 2
Property 40256 photo 3
Property 40256 photo 4
Property 40256 photo 5
Property 40256 photo 6
Property 40256 photo 7
Property 40256 photo 8
Property 40256 photo 9
Property 40256 photo 10
Property 40256 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 11500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 315 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
269 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 49771
  • Metrekare 4790 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 38250
  • Metrekare 10800 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
280 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 38410
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
342 000 € 249 €/m²
  • Nesne kodu 52320
  • Metrekare 1372 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
269 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 39778
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
400 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 51471
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 836 m
Satılık
490 000 € 168 €/m²
  • Nesne kodu 37747
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8700 m
Satılık
330 000 € 202 €/m²
  • Nesne kodu 54425
  • Metrekare 1630 m²
  • Denize uzaklık 179 m

Bülten aboneliği