175 000 €
273 €/m²
Property 63113 photo 1
Property 63113 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 95 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 640 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 512 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 53302
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
215 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 32012
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
160 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 59078
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
200 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 6007
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
240 000 € 200 000 €
  • Nesne kodu 3936
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 4557
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 38820
  • Metrekare 11165 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
153 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 58308
  • Metrekare 844 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği