3907 nesneleri 261 sayfa

Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 58523
  • Metrekare 1348 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Seçkin Satılık
90 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 65719
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Önerilen Satılık
90 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 61788
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Önerilen Satılık
95 000 € 190 €/m²
  • Nesne kodu 61789
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Önerilen Satılık
85 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 61096
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Önerilen Satılık
55 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 61103
  • Metrekare 499 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Önerilen Satılık
75 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 61702
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Önerilen Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 61706
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Önerilen Satılık
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 61849
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Önerilen Satılık
540 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 65720
  • Metrekare 207 m²
  • Rooms 10

Makedonya, Yunanistan’da Gayrimenkul – Büyüme, Kültür ve Sonsuz Olanaklar Dolu Bir Bölge

Yunanistan’ın en büyük coğrafi bölgesi olan Makedonya; dinamik şehir yaşamı, etkileyici kıyı şeritleri, zengin bir tarih ve güçlü ekonomik gelişimle olağanüstü bir karışım sunar. Canlı Selanik’ten sakin Halkidiki yarımadasına ve Florina ile Kastoria’nın dağlık manzaralarına kadar, Makedonya; aileler, yatırımcılar, emekliler ve tatilciler için ideal, çeşitli gayrimenkul fırsatları sağlar.

Makedonya’da Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Makedonya, büyük otoyolları, uluslararası havaalanları ve gelişen şehir merkezleriyle Yunanistan’ın en iyi bağlantılara sahip bölgelerinden biridir. Gayrimenkul piyasası; uygun fiyatlı kırsal evlerden modern şehir dairelerine ve lüks denize sıfır villalara kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Bölge, güçlü turizm sektörü, ekonomik canlılık ve yüksek yaşam kalitesi sayesinde hem Yunan hem de uluslararası alıcıların ilgisini çeker.

Makedonya’daki Öne Çıkan Bölgeler

  • Selanik (Thessaloniki): Yunanistan’ın ikinci en büyük şehri; kozmopolit atmosferi, modern olanakları, üniversiteleri ve canlı sahil şeridiyle bilinir. Daireler, yatırım amaçlı mülkler ve yıl boyunca kiralamalar için idealdir.
  • Halkidiki: Turkuaz suları ve çam ağaçlarıyla kaplı plajlarıyla ünlüdür. Tatil evleri, lüks villalar ve kârlı turistik kiralamalar için önde gelen bir destinasyondur.
  • Kavala: Resim gibi mahalleleri, hareketli limanı ve uygun fiyatlı sahil daireleriyle dikkat çeken büyüleyici bir kıyı şehridir.