Satılık - Arsa 11165 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
160 000 €
14 €/m²
Property 38820 photo 1
Property 38820 photo 2
Property 38820 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 11165 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 2000 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 5158
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
180 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 19126
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
220 000 € 293 €/m²
  • Nesne kodu 6452
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
180 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 6830
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
200 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 22279
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
130 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 32663
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
145 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 7537
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
140 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 21941
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 3508
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 180 m

Bülten aboneliği