160 000 €
24 €/m²
Property 64948 photo 1
Property 64948 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8

Açıklama

Satılık Arsa 6500 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 57174
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
215 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 19710
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
190 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 37806
  • Metrekare 6599 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
130 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 32663
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 14491
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
130 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 38835
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 53304
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
180 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 41566
  • Metrekare 5550 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 58475
  • Metrekare 14825 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
210 000 € 190 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 63943
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 8800 m

Bülten aboneliği