160 000 €
117 €/m²
Property 59078 photo 1
Property 59078 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1358 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1086 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 53304
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
160 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 3290
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
130 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 32663
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 23632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
200 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22529
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
140 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 21949
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
200 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 28737
  • Metrekare 2556 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
190 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği