Satılık - Arsa 400 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
150 000 €
375 €/m²
Property 53302 photo 1
Property 53302 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Pieria’da. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 320 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 26938
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
180 000 € 135 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 11573
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
160 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 40100
  • Metrekare 1586 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
160 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50662
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
170 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 38834
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
130 000 € 80 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 26282
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 14491
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
190 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 37806
  • Metrekare 6599 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
200 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 60981
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği