116 nesneleri 8 sayfa

Satılık
2 550 000 € 1982 €/m²
  • Nesne kodu 18076
  • Metrekare 1286 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
215 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 19710
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
650 000 € 1382 €/m²
  • Nesne kodu 19884
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
20 000 € 18 500 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 25102
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 28795
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
290 000 € 644 €/m²
  • Nesne kodu 29262
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 15
Satılık
130 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 29500
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 29656
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 480 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 30300
  • Metrekare 730 m²
  • Rooms 16
Satılık
96 000 € 640 €/m²
  • Nesne kodu 31155
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 31587
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
215 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 32012
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
185 000 € 1850 €/m²
  • Nesne kodu 33873
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 6
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34010
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Yunanistan, Leptokarya’da Gayrimenkul – Deniz Kenarında Ev`iniz

Leptokarya, Yunanistan’ın kuzeyinde, Olimpos Rivierası üzerinde Pieria’da yer alan büyüleyici bir sahil kasabasıdır. Uzun kumsalı, berrak mavi denizi ve sakin yaşam tarzıyla bilinen Leptokarya, Yunanistan’da mülk satın almak için en cazip yerlerden biri haline gelmiştir. Tatil amaçlı bir daire, aile evi ya da yatırım fırsatı arıyor olun, Leptokarya’daki gayrimenkuller fiyat, kalite ve konum arasında mükemmel bir denge sunar.

Leptokarya’da Gayrimenkul Satın Almanın Nedenleri?

  • İdeal konum: Leptokarya, Selanik’e ve uluslararası havalimanına yaklaşık 90 km mesafededir; otoyol ve tren ile kolay ulaşım sunar.
  • Güzel plajlar: Berrak sulara sahip geniş ve düzenli plajlar; kafeler, tavernalar ve sahil barlarıyla birlikte – aileler, çiftler ve emekliler için idealdir.
  • Olimpos Dağı manzarası: Deniz ve dağların benzersiz birleşimi; yakın çevrede yürüyüş, doğa gezileri ve kültürel etkinlikler vardır.
  • Gelişmiş altyapı: Mağazalar, süpermarketler, restoranlar, eczaneler, bankalar ve yıl boyunca hizmet veren imkanlar.
  • Cazip fiyatlar: Birçok popüler Yunan adasına kıyasla, Leptokarya’daki mülk fiyatları hâlâ oldukça rekabetçidir.

Leptokarya’da Gayrimenkul Türleri

Yerel emlak piyasası, farklı bütçelere uygun geniş bir seçenek yelpazesi sunar:

  • Daireler ve stüdyo daireler: Tatil amaçlı kullanım ya da kısa dönem kiralamalar için idealdir. Sıklıkla plaja ve şehir merkezine yakın konumdadır.