Satılık - Arsa 844 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
153 000 €
181 €/m²
Property 58308 photo 1
Property 58308 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 844 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 675 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56156
  • Metrekare 5850 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34010
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 3336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
160 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 59078
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
180 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
220 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 30956
  • Metrekare 435 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
210 000 € 190 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 63943
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 8800 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 578 €/m²
  • Nesne kodu 2784
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği