Satılık - Arsa Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
150 000 €
300 €/m²
Property 4557 photo 1
Property 4557 photo 2
Property 4557 photo 3

Ayrıntılar

  • Diğer olanaklar: проведены вода и электричество
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Pieria’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 32503
  • Metrekare 10952 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
180 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 19126
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
195 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 56039
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 3761
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
200 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22529
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 53304
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
180 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 51549
  • Metrekare 248 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 12422
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 58328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği