Satılık - Arsa 525 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
200 000 €
380 €/m²
Property 6007 photo 1
Property 6007 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 525 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 420 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 497 €/m²
  • Nesne kodu 52276
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
215 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 13938
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
220 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 49299
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56156
  • Metrekare 5850 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12546
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 31000 m
Satılık
195 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 56039
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
280 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 24781
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
200 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 28737
  • Metrekare 2556 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği